چگونه مي توان اطراف فرش مورد علاقه خود را تزئين کرد ؟

پس از پيدا کردن فرش مناسب ، کار (تعجب آور دشوار) کار کردن آن در دکوراسيون شما وجود دارد. بعضي اوقات ، فرش در واقع مي تواند به عنوان نقطه شروع براي بقيه طراحي داخلي شما باشد. در موارد ديگر ، شما بايد کمي سخت تر کار کنيد تا آن را در بقيه برنامه خود بگنجانيد.

يک اتاق هماهنگ مي تواند گريزان باشد و دانستن اينکه دقيقاً چه قدم هايي را بايد هنگام تنظيم مبلمان خود در اطراف فرش برداريد مي تواند دلهره آور باشد ، بنابراين ما دو متخصص را وارد کرديم: طراح داخلي و سبک PJ Mehaffey و طراح فرش Malene Barnett براي ارائه چند قانون اساسي .

1- به ياد داشته باشيد ، نمي توانيد قاليچه را با خود ببريد. وي گفت: "بيشتر فرش ها بزرگ هستند و مگر اينکه نمونه اي از آن داشته باشيد ، نمي توانيد آن را به راحتي در کيف پول خود قرار دهيد ، يا پرستار. در عوض ، برخي از عکس هاي فرش را در نورپردازي بسيار خوبي بکشيد. شما در تمام مواقع هنگام خريد ساير عناصر موجود در اتاق "متافي پيشنهاد مي کند.
2- از هماهنگي هر مورد خيلي نگران نباشيد. مافي مي گويد: "برو جلو و اتاق خود را دور يک فرش بسازيد و مواردي را انتخاب کنيد که با آن هماهنگ هستند. اما به ياد داشته باشيد که ممکن است در نهايت از آن فرش خسته شويد." "غيرفعال کردن چند بالش پرتاب آسان تر از گفتن درمان هاي سفارشي با پنجره است."

3- نحوه چيدمان مبلمان مي تواند به شکل دادن فرش کمک کند. براي فرش هاي گرد و بيضي شکل ، مفافي راحت تر چيدمان بيشتر مبلمان ، مانند مبل ها و صندلي ها را فقط در لبه خارج از خانه ، بنابراين شکل فرش واقعاً برجسته است.
4- فرش را در فضاي خود ادغام کنيد. بارنت رويکرد کمي متفاوت را پيشنهاد مي کند: "در تجربه من ، بهتر است مبلمان را مرتب کنيد تا در عوض در لبه روي فرش قرار بگيرد. اين به شما امکان مي دهد فرش با فضا بر خلاف جدا شدن ، مانند يک جزيره مخلوط شود. ، "او مي گويد.
5- از فرش خود براي پخش کردن فرم اتاق استفاده کنيد. مفاعي مي گويد: "من مي خواهم شکل کلي يک اتاق را با يک فرش مشابه شکل برجسته کنم ، بنابراين يک اتاق مربع = فرش مربع يا اتاق گرد = فرش گرد". از آن به عنوان روشي غير منتظره براي ايجاد يک انسجام ، يکپارچه نگاه کنيد که فضاي مکاني قابل استفاده را نيز به حداکثر مي رساند ، فکر کنيد. وي مي افزايد: "اغلب ، افراد در اتاق هاي گرد يا بيضي شکل گيج مي شوند ، اما پيروي از معماري با شکل فرش هيجان انگيز است."
5- از فرش خود براي پخش کردن فرم اتاق استفاده کنيد. مفاعي مي گويد: "من مي خواهم شکل کلي يک اتاق را با يک فرش مشابه شکل برجسته کنم ، بنابراين يک اتاق مربع = فرش مربع يا اتاق گرد = فرش گرد". از آن به عنوان روشي غير منتظره براي ايجاد يک انسجام ، يکپارچه نگاه کنيد که فضاي مکاني قابل استفاده را نيز به حداکثر مي رساند ، فکر کنيد. وي مي افزايد: "اغلب ، افراد در اتاق هاي گرد يا بيضي شکل گيج مي شوند ، اما پيروي از معماري با شکل فرش هيجان انگيز است."
6- اتاق را با يک فرش لنگر بزنيد. فرش مي تواند لنگر شما باشد ، بنابراين با قرار دادن فرش خود در ابتدا مبلمان را از چيدمان مبلمان خارج کنيد. طبق گفته هاي مفافي ، اين به طور معمول در مرکز اتاق است و يا در حد ممکن از همه طرف برابر است. پس از اتمام اين کار ، مبلمان خود را بر روي / اطراف آن فرش ترتيب دهيد.
7- از اظهار نظر نترسيد. بارت مي گويد: فرش هاي بيانيه باعث خلاقيت و انعطاف پذيري بيشتري براي بيان سبک شما مي شوند. "شما مي توانيد فضايي متناسب با سليقه خود طراحي کنيد ، در عين حال عامل" Wow "را نيز به اتاق اضافه کنيد." او ، فرشهاي گره دار دستي در پشم و ابريشم ، که به گفته وي مي تواند فوراً احساس لوکس بودن را هنگام ورود به فضاي داخلي اضافه کند.

منبع  : https://www.elledecor.com/design-decorate/room-ideas/a7722/how-to-decorate-around-a-rug/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Eric چکاوک فایل Keisha حالا حالاها بدون نام سایت سرگرمی سرخک جامو کالا ضربان تاریک